Áprily Lajos Emléktúra 12

Áprily Lajos Emléktúra 12

A  túra célja, hogy Áprily Lajos Visegrádhoz és környékéhez kötődő emlékeinek bejárásával méltó módon emlékezzünk meg a költő életművéről, természet- és hazaszeretetéről.

Statisztika

Indult: 225 (134 nő, 91 férfi)
Teljesítette: 138 (76 nő, 62 férfi)
61.33%-os teljesítés.
Időn túl teljesítette: 84 (57 nő, 27 férfi)
Feladta: 3 (1 nő, 2 férfi)
Érvénytelen (hiányzó ellenőrzőpont): 0 (0 nő, 0 férfi)

Leggyorsabb teljesítők

Nők
  1. Vig Katalin (02:53)
  2. Gyuricza Petra (02:58)
  3. Kiss-Tóth Hanna (02:59)
  4. Kosziba Lili (03:10)
  5. Dósa Csenge (03:20)
Férfiak
  1. Nagy Máté (03:08)
  2. Mikos Csongor (03:08)
  3. Hámori András (03:11)
  4. Juhász Gábor (03:13)
  5. Surján Botond (03:21)

„Legidősebb” teljesítők

Nők
  1. Csata Margit (1956)
  2. Kovácsné Babinszki Gabriella (1963)
  3. Osztényiné Krátky Éva (1966)
  4. Bothné Boroznaki Anita (1967)
  5. Kocsárdiné Farkas Rita (1967)
Férfiak
  1. Kovács Gábor (1959)
  2. Osztényi József (1965)
  3. KÁRMÁN ZSOLT (1965)
  4. Kocsárdi Gábor (1965)
  5. Rákosi Adorján (1966)

„Legfiatalabb” teljesítők

Nők
  1. Ágoston-Fejes Anna (2012)
  2. Dominyák Emma (2011)
  3. Pál Janka (2009)
  4. Ott Luca (2009)
  5. Morvai Beatrix (2007)
Férfiak
  1. Forgács Villő (2015)
  2. Jászberényi Kristóf (2009)
  3. Ágoston-Fejes Vazul (2009)
  4. SINTÁR BOTOND (2008)
  5. Morvai Benedek (2004)

Szintidőn belül teljesítők

  1. Ágoston-Fejes Anna (2012)
  2. Ágoston-Fejes Vazul (2009)
  3. Al-Dulaimi Rebeka (1991)
  4. Auspitz Henriett (1992)
  5. Balla Csilla (1972)
  6. Benes Ádám (2001)
  7. Berényi Zsuzsa (1975)
  8. Biczó Tamás (1976)
  9. Birgés Bettina (2001)
  10. Birgésné Galambos Ildikó (1977)
  11. Bódis Zsófia Eperke (1998)
  12. Bogár Sándor (1971)
  13. Bognár Milán Tamás (2001)
  14. Bori Béla (1971)
  15. Bori Bianka (1996)
  16. Both András (1967)
  17. Both Zsófia (1992)
  18. Bothné Boroznaki Anita (1967)
  19. Csata Margit (1956)
  20. Dobai Andrea (1971)
  21. Dobai Bálint (1998)
  22. Dobai Péter (1972)
  23. Dominyák Emma (2011)
  24. Dominyák György (1985)
  25. Dósa Csenge (2000)
  26. Durucz Bálint (-0001)
  27. Feketéné Gémesi Lilla (1988)
  28. Fodor Kristóf (2002)
  29. Forgács Brigitta (1987)
  30. Forgács Villő (2015)
  31. Frikker Gábor (1971)
  32. Fügedi Anett (1987)
  33. Gál Attila (1967)
  34. Gál Nóra (2002)
  35. Gál VIERA (1969)
  36. Görög Brigitta (1974)
  37. Gubicza Gábor (1978)
  38. Gyarmati Fanni (1999)
  39. Gyarmati Krisztina (1972)
  40. Gyenes Kinga (1997)
  41. Gyuricza Petra (1999)
  42. Gyuris Stefi (2002)
  43. Hámori András (2000)
  44. Hegedűs Ildikó (1972)
  45. Horváth Balázs (2002)
  46. Horváth Laura (2002)
  47. Horváth Réka (1995)
  48. Horváth Szilvia (1979)
  49. Ilosvay Roland Csaba (2001)
  50. Jászberényi Kristóf (2009)
  51. Joháczi Krisztina (2001)
  52. Juhász Gábor (1971)
  53. Juhász Kamilla (2001)
  54. Kapornai István (1972)
  55. KÁRMÁN ZSOLT (1965)
  56. Kenderesi Katalin (1974)
  57. Késmárky Zsófiq (2001)
  58. Kiss-Nagy Kamilla (2001)
  59. Kiss-Tóth Hanna (1999)
  60. Kocsárdi Dóra (2005)
  61. Kocsárdi Gábor (1965)
  62. Kocsárdi Márton (2000)
  63. Kocsárdiné Farkas Rita (1967)
  64. Koller Juli (1969)
  65. Koller Kende (2002)
  66. komáromi kristóf (1990)
  67. Kopka Noémi (2001)
  68. Kosziba Lili (2000)
  69. Kovács Gábor (1959)
  70. Kovács Kitti (1990)
  71. Kovácsné Babinszki Gabriella (1963)
  72. Kovácsné Bezeczki Erzsébet (1969)
  73. Kurucz Janka (2001)
  74. Lajkó Anna (2001)
  75. Lazar Ildiko (1989)
  76. Lazar Zoltan (1988)
  77. Liptai Zsófia (2001)
  78. Littasi Viktória (1969)
  79. Márkus Kitti (1999)
  80. Márton Emőke (1973)
  81. Mátrai-Both Júlia (1993)
  82. Mikos Csongor (2001)
  83. Molnár Éva (2001)
  84. Morrison Andrew Levente (1996)
  85. Morvai Beatrix (2007)
  86. Morvai Benedek (2004)
  87. Morvai Viktor (1973)
  88. Morvainé Tüske Dóra (1974)
  89. Nagy Gábor (1972)
  90. Nagy Máté (2001)
  91. Nahimi Botond (1990)
  92. Ollier de Marichard Ralf (1980)
  93. Orosz Helga (1999)
  94. Osztényi József (1965)
  95. Osztényi Miklós (1994)
  96. Osztényiné Krátky Éva (1966)
  97. Ott Antal (1976)
  98. Ott Luca (2009)
  99. Ott Natália (2007)
  100. Pál Janka (2009)
  101. Pelyvás Attila Béla (2001)
  102. Petrezselyem Zsolt (1988)
  103. Pöhl Adrienn (1988)
  104. Raáb Tamás (2001)
  105. Rákosi Adorján (1966)
  106. Rákosi Csenge (2002)
  107. Rákosi Kinga (2006)
  108. Roskó János (1978)
  109. Rubina Pogány (1996)
  110. Schödl Dávid (1976)
  111. SINTÁR BOTOND (2008)
  112. SINTÁR VIRÁG (2002)
  113. Sipos Mónika (1974)
  114. Surján Botond (1999)
  115. Szabó András (1981)
  116. Szák András Alex (2001)
  117. Szarvák Georgina (2001)
  118. sZEDLACSEK JUDIT (1970)
  119. Szénás Kató (1969)
  120. Szőke Gabriella (1972)
  121. Szollár Zorka (2003)
  122. sztojnó csilla (1989)
  123. Szűcs Sándor (1978)
  124. Tábi Attila (2002)
  125. Tahi-Tóth Levente (2001)
  126. TAKÁCS KRISZTIÁN (1975)
  127. Tihanyi Péter (1982)
  128. Tihanyi-Sárközi Judit (1985)
  129. Tóbi Gabriella (1974)
  130. Tornai Gábor (1969)
  131. Török Lili (2002)
  132. Tóth Áron (1994)
  133. TOTH JÓZSEF (1988)
  134. Tóth Zsuzsanna (1981)
  135. Varga Ildikó (1972)
  136. Vidovenyecz Gyöngyi (1971)
  137. Vig Katalin (1973)
  138. Zsigus Dániel (1989)

Szintidőn túl teljesítők vagy célba nem érők

  1. Aida Kéri (2002)
  2. Ákos Horka (1969)
  3. Ákos Péter János (1973)
  4. Ákos Zolta (2013)
  5. Ambrózi Tímea (1996)
  6. annus zoltán (1960)
  7. Annus Zoltánné (1962)
  8. Bálint Nóra (1973)
  9. Bálint Zsolt (1968)
  10. Balla Bodza (2010)
  11. Balla Máté (1984)
  12. Balla Sára (2014)
  13. Balogh Dóra (1969)
  14. Balogh Edina (1974)
  15. Balogh Vanda Alida (1977)
  16. Bíró Éva (1979)
  17. Boros Bíbor (2010)
  18. Botsis Bak Elisa (2012)
  19. Cseresnyési Márta (1966)
  20. Csiszár Mirella (1966)
  21. Dr. Magyar Zsombor (1988)
  22. Eller Gizella (1963)
  23. Galbács Tiborné (1974)
  24. Gortva Istvánné (1963)
  25. Hajas Natália Szófia (2011)
  26. Hajdu Lóránt (1999)
  27. Hangyás Istvánné (1959)
  28. Hegedűs István (1953)
  29. Hibbey Bíborka Mária (2010)
  30. Horváth Hanna Júlia (2000)
  31. Illés Beáta (1972)
  32. Ivanovics Ádám (2001)
  33. Kaszás Dániel (1989)
  34. Keglevich Eszter (1992)
  35. Kiss Csenge (2009)
  36. Kiss Ottó (1971)
  37. Kiss Réka (2011)
  38. Koós Róza (2018)
  39. Koós Viktor (1976)
  40. Korányi Ráhel (2002)
  41. Korgáné Lengyel Rita (1959)
  42. Králikné Matkovics Mariann (1958)
  43. Lakatos Ágnes (1999)
  44. Lós Péterné (1951)
  45. Magyar Bercel (2013)
  46. Magyar Orsolya (1988)
  47. Magyar Sebő (2017)
  48. Magyar Zselyke (2011)
  49. Marik Dóra (2000)
  50. Marik Dóra (2000)
  51. Marsai Izabella (2005)
  52. Mátyók Dóra Víta (2011)
  53. Mátyók Maja Eszter (2009)
  54. MÉSZÁROS LENKE (2012)
  55. Mosoni István (1966)
  56. Müller Antal (1977)
  57. Müller Antal (1949)
  58. Müller Zsuzsa (1976)
  59. Nagy Norbert (2001)
  60. Nemes György (1996)
  61. Paris Solen (2000)
  62. Pém Sára (1999)
  63. Putz Miklós (1967)
  64. Rein Andrea (1961)
  65. Rosta Béla (1958)
  66. Rostáné Kuller Éva (1959)
  67. Szakos Csaba (1975)
  68. Szakos Dóra (2009)
  69. Szakos Petra (2012)
  70. Száraz Orsolya (2010)
  71. Székelyhidi Dezső Bánk (2014)
  72. Székelyhidi Luca Róza (2012)
  73. Székelyhidi-Csáforda Mónika (1976)
  74. Szepes Judit (1969)
  75. Tímea Major (1966)
  76. Tomasits László (1968)
  77. Tomasitsné Bérces Andrea (1974)
  78. Vajta Krisztina (1993)
  79. Vajta Zoltán (1968)
  80. Vajta Zoltánné (1969)
  81. Varga Emese Gyöngyvér (2010)
  82. Varga Enikő (2008)
  83. Varga Hajnalka (2012)
  84. Varga László (1973)
  85. Vargáné Kökény Edina (1979)
  86. Vermes Péter (1954)
  87. Villányi Dániel (2013)

Túra kiírás

Túra dátuma: 2020.11.07. szombat

Rajt: Visegrádi sportcentrum
(Rajt nyitva: 2020.11.07. 8:00 - 2020.11.07. 9:00)

Cél: Visegrádi sportcentrum
(Cél nyitva: 2020.11.07. 10:00 - 2020.11.07. 14:00)

Szintidő: 5 óra
Táv: 12 km
Szint: 420 m

Nevezési díj: 1000,- Ft
Kedvezményes nevezési díj: 500,- Ft
A Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola diákjainak ingyenes, Hazajáró Egylet tagoknak 50% kedvezmény.
(A nevezési díj a helyszínen a rajtban fizetendő.)

Viseg­rá­di sport­cent­rum – Áprily szo­bor – Teme­tő – Áprily sír – Kál­vá­ria – Fel­leg­vár – Erdei Műve­lő­dés Háza – Áprily-völgy – Áprily emlék­táb­la – Sípá­lya par­ko­ló – 12–45 elága­zás – Mátyás-for­rás – Sib­rik-domb – Ispá­ni-palo­ta rom­jai – Sala­mon-torony – Viseg­rá­di sport­cent­rum